Členské příspěvky 2024

Středisková rada stanovila výši členských příspěvků na 800 Kč pro děti a 455 Kč pro členy klubu dospělých, klubu rodinného skautingu a pro aktivní činovníky a rádce a rádkyně družin. Podklady k platbě byste již měli mít všichni ve svých mailových schránkách. Pokud mail nedošel nebo máte s platbou jakýkoliv problém, pište na registrace@letovice.skauting.cz.

K čemu nám poplatek slouží:

• Naši vedoucí se o děti starají ve svém volném čase a bez nároku na finanční odměnu. Těmto vedoucím přispíváme na vzdělávací kurzy.
  • Nakupujeme sportovní potřeby a různé vybavení na schůzky.
  • Opravujeme skautské klubovny.
  • Obnovujeme a rozšiřujeme táborové vybavení.
  • Část z vybraných peněz odvádíme nadřízeným jednotkám.
  • Spolu se členstvím je sjednáno také pojištění pro případ úrazu na skautských akcích.
  • Registrovaní členové dostávají zdarma skautský časopis podle své věkové kategorie.

Děkujeme za Vaši podporu, kterou nám jakýmkoliv způsobem vyjadřujete i za včasné uhrazení.

Chceme, aby byl skauting možný pro všechny, v případě, že je částka pro vás příliš vysoká, ozvěte se na výše uvedený mail.