1. oddíl Slunce

Tábor 2020

Vážení rodiče,

skautský letní tábor letos proběhne!

I přes zvýšená hygienická opatření jsme schopni letní tábor zorganizovat. Chtěla bych poděkovat všem, kteří jste vyplnili dotazník o předběžné účasti na táboře, pomohlo nám to při plánování tábora.  Jelikož se nám zkrátila doba, kterou máme na organizaci tábora, velmi Vás prosíme především o brzké zaslání přihlášek (elektronicky, případně nám napište a domluvíme se na osobní předání). Přihlášku společně se zdravotním posudkem o způsobilosti dítěte a s prohlášením o bezinfekčnosti naleznete v příloze. Věnujte prosím pozornost těmto informacím:

– termín odevzdání přihlášek je do 31.5 2020

– termín na zaplacení je do 15.6 2020

– s ohledem na epidemiologickou situaci si nechte posudek o zdravotní způsobilosti vystavit s datem letošního roku

Bližší informace k táboru, zašleme po odevzdání přihlášek. S dotazy či nejasnostmi se na nás neváhejte obrátit.
S pozdravem Anežka Fadrná – zástupkyně vedoucí tábora
Junák – český skaut, středisko Erb Letovice, z. s.