Dobrodružství – charakter – příroda – kamarádi. Skaut Letovice

Jsme skautské středisko Erb Letovice! Chodí k nám kluci a holky od 5 let, kteří společně rádi jezdí na výpravy, učí se novým věcem, zažívají dobrodružství, hrají fér a nebojí se malých i velkých výzev.

Chcete svůj volný čas trávit smysluplně?
Sháníme dospělé dobrovolníky!

Máme celkem 5 oddílů, samostatných jednotek, ve kterých skauting žije na suchu i ve vodě. Ty se dále dělí na další skupiny podle věku, tzv. družiny. Nejčastěji se spolu vídají právě děti v družinách: kluci a holky se pravidelně schází na samostatných družinových schůzkách a výpravách, celé oddíly společně jezdí na některé výpravy nebo na letní tábor. A alespoň dvakrát ročně se sejde celé naše středisko!

S námi děti zažijí a objeví

• Dobrodružství nejen v přírodě
  • Zábavu s dobrými kamarády
  • Pohyb
  • Pomoc druhým
  • Praktické dovednosti
  • Zdravé sebevědomí
  • Samostatnost i spolupráci
  • Prostor pro to, co tě baví
  • Sílu charakteru
  • Příležitost neustále se učit a rozvíjet

Podpořte nás!

Skauting v Letovicích roste a to s sebou přináší řadu výzev. Naše oddíly mají velmi omezené kapacity z důvodu nedostatku vedoucích (a dalších dospělých dobrovolníků)… a klubovna už nám nestačí. Podívejte se proto, zdali nás nemůžete podpořit svým časem či financemi, děkujeme!

Naše nová klubovna

Klubovna na faře už nám přestává stačit. Rádi bychom se proto rozšířili dál. V plánu je stavba nové klubovny, budeme rádi, když nás podpoříte!

Hledáme dospělé dobrovolníky

Líbí se vám skautské hodnoty? Jsou vaše děti ve skautu a rádi byste pomohli? Můžete nám nabídnout své odborné služby? Rádi vás uvítáme ať už jako budoucí skautské vedoucí nebo jiné dospělé dobrovolníky!

Najdi prostor pro to, co tě baví, získej
praktické dovednosti a zdravé sebevědomí!

Logo Skaut Letovice

Vilém Heger

vedoucí střediska
vilem.heger@skaut.cz

Lenka Horníčková

zástupkyně vedoucího střediska

lenka@letovice.skauting.cz

Junák – český skaut, středisko Erb Letovice, z. s.
Jevíčská 54
Letovice

Oddílový e-mail: letovice@skaut.cz
Číslo bankovního účtu: 6210462104/2010 (Fio banka, střediskový účet)